INFOGATE

Zoznam kníh

Zoznam kníh

Zoznam kníh sa zobrazuje po vykonaní hľadania. Stránka sa skladá z niekoľkých blokov a každý blok ponúka špecifické funkcie. Ukážeme vám, ako ich na plno využiť.

Hľadám knihu v knižnici, ako zistím, kde ju majú?

Chcete si knihu požičať, ale neviete, v ktorej knižnici ju majú a ak ju majú, či je kniha k dispozícii? V InfoGate sú tieto informácie na jednom mieste, nemusíte prehľadávať desiatky knižníc po jednom.

Vyhľadávanie kníh - návod

Na to, aby sa vám zobrazil zoznam kníh, je potrebné najprv zadať výraz pre hľadanú množinu kníh. Môžete hľadať jednoducho, „à la google“, alebo zadať trochu komplikovanejší dotaz.

Filtrovanie v zozname

Popisný návod ako dopresniť vyhľadaný zoznam kníh a získať tak presnejší výsledok toho, čo práve hľadáte na základe viacerých kritérií a podmienok.

Detail knihy

Detail knihy - čo všetko je na stránke?

Okrem obálky knihy, ktorá hneď na prvý pohľad zaujme, sa okrem informácií o knihe nachádzajú na stránke aj doplňujúce informácie a funkcie.

Na čo sú a ako pridám médiá?

Existuje ku knihe audio ukážka, video trailer, alebo ste našli externú recenziu na knihu? Pridajte odkazy ku knihe.

Zdieľanie záznamu

V prípade, že potrebujete záznam titulu zdieľať, môžete tak urobiť pomocou odkazu na Facebook, alebo odolsaním emailu.

Formulár Autor

Formulár autor súži na zakladanie a editovanie údajov nielen o autoroch, ale aj ilustrátoroch, fotografoch … skrátka všetkých autorských roliach, ktoré sa podieľajú na titule.

Ako upravím informácie o knihe?

Zobrazuje sa málo informácií o knihe, ale vy by ste ich vedeli doplniť? To nie je problém, máme k dispozícii formulár, kde ich jednoducho vyplníte.

Formulár knihy

V prípade, že je potrebné opraviť údaje knihy, je možné údaje opraviť pomocou jednoduchého či rozšíreného formulára.

Ako pridám obálku?

Mnohé tituly nemajú náhľad obálky, ale len zástupný obrázok, Je však možné obálky k titulom pridať ručne zo strany používateľa pridať a skvalitniť tak jeho popisné informácie.

Formulár vydavateľa

Formulár slúži na vytváranie a editovanie údajov vydavateľa, a to ako inštitúcie. Prístup do formulára vydavateľa je možný len z formulára knihy a z jeho záložky Vydavateľské údaje.

Vlastné konto

Ako si vytvorím konto?

Pre využitie všetkých funkcií, napríklad editovať záznamy kníh, požičiavať knihy a mnoho iných funkcií,  je potrebné, aby ste sa registrovali. Po registrácii a prihlásení sa vám všetky funkcie sprístupnia.

Nastavenie účtu

Prihlásený používateľ má k dispozícii nastavenie vlastného účtu, v ktorom si môže nastaviť a upraviť vlastné údaje, synchronizovať facebookový účet, alebo zmazať konto.

E-booky

PRIPRAVUJEME: Ako nájdem ebooky?

Text

PRIPRAVUJEME: Ako si požičiam e-book?

Našli ste knihu v InfoGate a chcete si ju kúpiť? Je to jednoduché.

PRIPRAVUJEME: Ako kúpim e-book?

Našli ste knihu v InfoGate a chcete si ju kúpiť? Je to jednoduché.